Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 918 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Krótkofalarstwo - VE7CFA

 

Wspomnienia krótkofalarskie

>>> WSPOMNIENIA KRÓTKOFALARSKIE JERZY KUŚMIDER VE7CFA

 

http://jerzy-kusmider.bloog.pl/id,331978704,title,Wspomnienia-krotkofalarskie,index.html

 

 

 

Moje wspomnienia z działalności krótkofalarskiej są opublikowane w książce pt. "Wywołanie ogólne", opracowanej przez Ryszarda Reich.Historia krótkofalarstwa napisana życiorysami.

Informuję kolegów , że rozprowadzam  swoją najnowszą książkę pt. „Wywołanie ogólne”. Jest ona przeznaczona dla szerokich rzesz  miłośników radia. Jest kontynuacją wydania internetowego pt. „Krótkofalarstwo moją pasją”. Obecna, obszerna książka licząca 400 stron, jest poszerzona o 70 procent nowymi wspomnieniami krótkofalowców z Polski i innych krajów . Lektura książki jest fascynująca . Czyta się ją z zapartym tchem. Taka jest opinia  jej czytelników. Zdaniem wielu nadawców powinna się ona znaleźć w biblioteczce każdego krótkofalowca i radioamatora, który wywodzi się z Polski. Niestety nakład publikacji jest niewielki i nie będzie ona dostępna w księgarniach oraz w wersji elektronicznej w Internecie.

Cena książki jest przystępna – 13 dolarów amerykańskich. Można ją nabyć u autora (Ryszarda SP4BBU) przelewając na jego konto kwotę 13 dolarów amerykańskich za książkę i 7 dolarów amerykańskich za przesyłkę (priorytet, koperta bąbelkowa) .
Razem 20 dolarów amerykańskich. Można też wpłacić w walucie euro (8 euro książka i 5 euro przesyłka) .
Dane do przelewu: Ryszard Reich ul. Żytnia 84,  PL 10-803 Olsztyn. Przed numerem konta wpisać : Code BIC (Swift)  BPKO PLPW Bank account: 74 1020 3541 0000 5502 0184 5775.

W tytule przelewu podać: Książka, swoje imię, nazwisko i adres (kod pocztowy) oraz ewentualnie znak wywoławczy nadawcy (lub nasłuchowca). Wpiszę wtedy imienną dedykację. Miłej lektury życzy Ryszard SP4BBU (adres mailowy ryszardreich@vp.pl
oraz sp4bbu@wp.pl )

 

 piątek, 20 października 2017

Moja strona

Informacje o mojej pracy, podróżach, hobby i żeglarstwie

Polecane strony

"Nasza Klasa"

"You Tube"